Anna Czuchaj-Seńko

Wokalistka, trener wokalny, pedagog.

Absolwentka kierunku Jazz i Muzyka Estradowa na Wydziale Artystycznym UMCS w Lublinie oraz Akademii Muzycznej im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy na kierunku Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej o specjalności Prowadzenie zespołów jazzowych i muzyki estradowej.
Swój głos szkoliła podczas warsztatów wokalnych prowadzonych przez m.in.: Kim Chandler, Elżbietę Zapendowską, Grażynę Łobaszewską, Krystynę Prońko, Monikę Malec, Annę Serafińską, Joannę Zagdańską czy Andrzeja Głowackiego.
Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, które zdobyła prowadząc liczne warsztaty wokalne. Na swoim koncie ma nagrody wyśpiewane podczas konkursów wokalnych zdobyte indywidualnie, jak również ze swoimi podopiecznymi. Jest pomysłodawcą i organizatorem wakacyjnego obozu "Warsztaty Wokalne z Centrum Muzycznym TRYTON"
Do każdego ucznia podchodzi indywidualnie. Stawia na naukę świadomego i poprawnego wydobywania dŸwięków. Podczas zajęć zwraca uwagę na: emisję głosu, artykulację, frazowanie oraz interpretację piosenki, pracę z mikrofonem, wizerunek i ruch sceniczny.


Anna Czuchaj-Seńko
muzyk

Opinie uczniów:
Autorska Szkoła Muzyki Rozrywkowej i Jazzu I i II stopnia im. Krzysztofa Komedy ul. Olbrachta 36/42 Warszawa, tel. +48 0 607 170 260, biuro@asmr.pl