ASMRiJ wykładowcy wg specjalności - teoria
     

Wykładowcy wg specjalności - teoria


PRZEDMIOTY TEORETYCZNE - I STOPIEŃ (SZKOŁA PODSTAWOWA):
KSZTAŁCENIE SŁUCHU I ZASADY MUZYKI
AFFELTOWICZ Andrzej - poniedziałek, środa, czwartek, piątek
DOMCZYK Agata - poniedziałek, wtorek, środa, czwartek
POLCYN Michał - poniedziałek, wtorek, środa, czwartek
SZAREK Małgorzata - poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek
WYSOCKI Andrzej - poniedziałek, wtorek, środa
HISTORIA I LITERATURA MUZYKI - w I stopniu dziecięcym
SZAREK Małgorzata - poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek
HISTORIA I LITERATURA MUZYKI ROCKOWEJ I ROZRYWKOWEJ
GRADOWSKI Mariusz - klasa w roku szkolnym 2019/2020 zawieszona
PIŁACIŃSKI Przemysław - poniedziałek, środa
HISTORIA I LITERATURA MUZYKI JAZZOWEJ
GRADOWSKI Mariusz - klasa w roku szkolnym 2019/2020 zawieszona
PIŁACIŃSKI Przemysław - poniedziałek, środa

PRZEDMIOTY TEORETYCZNE - II STOPIEŃ (SZKOŁA ŚREDNIA) :
KSZTAŁCENIE SŁUCHU I HARMONIA MUZYKI JAZZOWEJ
AFFELTOWICZ Andrzej - poniedziałek, środa, czwartek, piątek
POLCYN Michał - poniedziałek, wtorek, środa, czwartek
WYSOCKI Andrzej - poniedziałek, wtorek, środa
HARMONIA MUZYKI KLASYCZNEJ
AFFELTOWICZ Andrzej - poniedziałek, środa, czwartek, piątek
HISTORIA I LITERATURA MUZYKI POWAŻNEJ
SZAREK Małgorzata - wtorek
INSTRUMENTOZNAWSTWO
SZAREK Małgorzata - wtorek
MUZYKA ETNICZNA
SZAREK Małgorzata - wtorek
FORMY, STYLE I KIERUNKI W MUZYCE ROZRYWKOWEJ I JAZZOWEJ W PRZEKROJU HISTORYCZNYM
POLCYN Michał - środa
IMPROWIZACJA ROZRYWKOWA I JAZZOWA MISTRZÓW
POLCYN Michał - środa
ĆWICZENIA Z HARMONII Z ELEMENTAMI IMPROWIZACJI
POLCYN Michał - środa



WYKŁADOWCY WG NAZWISK A-Z

ROK SZKOLNY 2019/2020

AFFELTOWICZ Andrzej

BĄKOWSKI Nikodem

BOROWSKI Ryszard

CZEKALLA Jerzy

DOMCZYK Agata

DUSZAK Grzegorz

GAŁUSZKA Grzegorz

GRADOWSKI Mariusz

KAMIŃSKI Wojciech

KORYBALSKI Łukasz

KOZŁOWSKI Mariusz

KULIK Bogdan

LEMAŃSKI Piotr

LEWANDOWSKI Robert

LEWANDOWSKI Waldemar

NOWAK Tadeusz

OJDANA Łukasz

PAWLIK Joanna

PIŁACIŃSKI Przemysław

POLCYN Michał

PTASZYŃSKA Magdalena

STELMASZCZUK Jerzy

SYKULSKI Grzegorz

SZAREK Małgorzata

SZCZYGIEŁ Ireneusz

ŚCIERAŃSKI Marcin

TOKARSKI Grzegorz

UZIAŁŁO Kazimierz

WYSOCKI Andrzej

ZIELAK Andrzej

Autorska Szkoła Muzyki Rozrywkowej i Jazzu I i II stopnia im. Krzysztofa Komedy ul. Jana Olbrachta 36/42 Warszawa, tel. +48 887 170 260, biuro@asmr.pl