Wykładowcy wg specjalności - instrumenty


FORTEPIAN
AFFELTOWICZ Andrzej - poniedziałek, środa, czwartek
DOMCZYK Agata - poniedziałek, wtorek, czwartek
KAMIŃSKI Wojciech - środa
LUBOWICZ Weronika - klasa w roku szkolnym 2016/2017 zawieszona
POLCYN Michał - poniedziałek, wtorek, środa, piątek
TOKARSKI Grzegorz - poniedziałek, czwartek, piątek
UZIAŁŁO Kazimierz - poniedziałek, wtorek, środa, sobota
WYSOCKI Andrzej - poniedziałek, wtorek, środa
GITARA AKUSTYCZNA, KLASYCZNA, ELEKTRYCZNA
CZEKALLA Jerzy - wtorek, piątek
GAŁUSZKA Grzegorz - środa,czwartek
LEMAŃSKI Piotr - środa, czwartek
LEWANDOWSKI Robert - poniedziałek, środa
NOWAK Tadeusz - wtorek, piątek, sobota
GITARA BASOWA
STELMASZCZUK Jerzy - poniedziałek, wtorek
SKRZYPCE
STELMASZCZUK Jerzy - poniedziałek, wtorek
PERKUSJA
KULIK Bogdan - wtorek, środa
SZCZYGIEŁ Ireneusz - poniedziałek, sobota
INSTRUMENTY PERKUSYJNE - KONGI, BONGOSY itp.
BĄKOWSKI Nikodem - wtorek, środa
FLET - PROSTY I POPRZECZNY I st.
FLORCZAK Przemysław - klasa w roku szkolnym 2016/2017 zawieszona
KOZŁOWSKI Mariusz -
FLET POPRZECZNY II st.
BOROWSKI Ryszard - klasa w roku szolnym 2016/2017 zawieszona
SAKSOFON i KLARNET I i II st.
FLORCZAK Przemysław - klasa w roku szkolnym 2016/2017 zawieszona
KOZŁOWSKI Mariusz -
PUZON
POLCYN Michał - poniedziałek, wtorek, środa, piątek
TRĄBKA
KORYBALSKI Łukasz - dzień do ustalenia
IMPROWIZACJA NA INSTRUMENTACH DĘTYCH
BOROWSKI Ryszard - klasa w roku szolnym 2016/17 zawieszona
FLORCZAK Przemysław - klasa w roku szkolnym 2016/2017 zawieszona
KOZŁOWSKI Mariusz -
POLCYN Michał - poniedziałek, wtorek, środa, piątek
PIOSENKA ESTRADOWA
LUBOWICZ Weronika - klasa w roku szkolnym 2016/2017 zawieszona
MARUCHA Anna - dzień do ustalenia
PTASZYŃSKA Magdalena - wtorek, środa, czwartek
SZAREK Małgorzata - poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek
ZIELIŃSKI Filip - piątek, sobota
WOKALNA IMPROWIZACJA JAZZOWA
LUBOWICZ Wrronika - klasa w roku szkolnym 2016/2017 zawieszona
MARUCHA Anna - dzień do ustalenia
SZAREK Małgorzata - poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek
AKOMPANIATOR
URBAN Grzegorz - środa, czwartek
ZESPOŁY WOKALNE
PTASZYŃSKA Magdalena - wtorek
ZESPOŁY INSTRUMENTALNE - SEKCYJNE
BOROWSKI Ryszard - klasa w roku szkolnym 2016/17 zawieszona
POLCYN Michał - środa
URBAN Grzegorz - czwartek
UZIAŁŁO Kazimierz - poniedziałek, wtorek, środa, czwartek
INSTRUMENTACJA KLASYCZNA
AFFELTOWICZ Andrzej - poniedziałek, środa, czwartek
CZYTANIE NUT - A'VISTA
DOMCZYK Agata - poniedziałek, wtorek, środa, czwartek
ARANŻACJA W SYSTEMIE MIDI
UZIAŁŁO Kazimierz - poniedziałek, wtorek, środa, sobota



WYKŁADOWCY WG NAZWISK A-Z

ROK SZKOLNY 2015/2016

AFFELTOWICZ Andrzej

BĄKOWSKI Nikodem

BOROWSKI Ryszard

CZEKALLA Jerzy

DOMCZYK Agata

FLORCZAK Przemysław

GAŁUSZKA Grzegorz

GRADOWSKI Mariusz

KAMIŃSKI Wojciech

KOZŁOWSKI Mariusz

KULIK Bogdan

LEMAŃSKI Piotr

LEWANDOWSKI Robert

LEWANDOWSKI Waldemar

LUBOWICZ Nika

MARUCHA Anna

NOWAK Tadeusz

POLCYN Michał

PTASZYŃSKA Magdalena

KORYBALSKI Łukasz

STELMASZCZUK Jerzy

SZAREK Małgorzata

SZCZYGIEŁ Ireneusz

TOKARSKI Grzegorz

URBAN Grzegorz

UZIAŁŁO Kazimierz

WYSOCKI Andrzej

ZIELIŃSKI Filip

Autorska Szkoła Muzyki Rozrywkowej i Jazzu I i II stopnia im. Krzysztofa Komedy ul. Jana Olbrachta 36/42 Warszawa, tel. +48 887 170 260, biuro@asmr.pl