ASMRiJ wykładowcy wg specjalności - instrumenty
     

Wykładowcy wg specjalności - instrumenty


FORTEPIAN
AFFELTOWICZ Andrzej - poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek
DOMCZYK Agata - poniedziałek, wtorek, czwartek
KAMIŃSKI Wojciech - środa
OJDANA Łukasz- wtorek, piątek, sobota
POLCYN Michał - poniedziałek, wtorek, środa, czwartek
SYKULSKI Grzegorz - poniedziałek, czwartek, piątek
TOKARSKI Grzegorz - poniedziałek, wtorek, czwartek
UZIAŁŁO Kazimierz - klasa w roku szkolnym 2019/2020 zawieszona
WYSOCKI Andrzej - poniedziałek, wtorek, środa
GITARA AKUSTYCZNA, KLASYCZNA, ELEKTRYCZNA
CZEKALLA Jerzy - wtorek, piątek
GAŁUSZKA Grzegorz - czwartek
LEMAŃSKI Piotr - klasa w roku szkolnym 2019/2020 zawieszona
LEWANDOWSKI Robert - poniedziałek, środa, czwartek
NOWAK Tadeusz - poniedziałek, wtorek, sobota
PIŁACIŃSKI Przemysław - poniedziałek, środa
GITARA BASOWA
STELMASZCZUK Jerzy - poniedziałek, wtorek
SKRZYPCE
STELMASZCZUK Jerzy - poniedziałek, wtorek
PERKUSJA
KULIK Bogdan - klasa w roku szkolnym 2019/2020 zawieszona
SZCZYGIEŁ Ireneusz - czwartek, sobota
ŚCIERAŃSKI Marcin - wtorek, środa
INSTRUMENTY PERKUSYJNE - KONGI, BONGOSY itp.
BĄKOWSKI Nikodem - wtorek
FLET - PROSTY I POPRZECZNY
KOZŁOWSKI Mariusz - poniedziałek
SAKSOFON i KLARNET
KOZŁOWSKI Mariusz - poniedziałek
PUZON
POLCYN Michał -poniedziałek, wtorek, środa, czwartek
KONTRABAS
ZIELAK Andrzej - dzień do ustalenia
TRĄBKA
KORYBALSKI Łukasz - dzień do ustalenia
IMPROWIZACJA NA INSTRUMENTACH DĘTYCH
KOZŁOWSKI Mariusz - poniedziałek
POLCYN Michał - poniedziałek, wtorek, środa, czwartek
PIOSENKA ESTRADOWA
DUSZAK Grzegorz - wtorek, środa, piątek, sobota
PAWLIK Joanna - piątek, sobota
PTASZYŃSKA Magdalena - wtorek, środa, czwartek
SZAREK Małgorzata - poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek
WOKALNA IMPROWIZACJA JAZZOWA
SZAREK Małgorzata - poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek
AKOMPANIATOR
SYKULSKI Grzegorz- wtorek, środa, czwartek
ZESPOŁY WOKALNE
PTASZYŃSKA Magdalena - czwartek
ZESPOŁY INSTRUMENTALNE - SEKCYJNE
POLCYN Michał - wtorek, środa
PIŁACIŃSKI Przemysław - środa
UZIAŁŁO Kazimierz - klasa w roku szkolnym 2019/2020 zawieszona
INSTRUMENTACJA KLASYCZNA
AFFELTOWICZ Andrzej - poniedziałek, środa, czwartek, piątek
CZYTANIE NUT - A'VISTA
DOMCZYK Agata - poniedziałek, wtorek, czwartek
ARANŻACJA W SYSTEMIE MIDI
UZIAŁŁO Kazimierz - klasa w roku szkolnym 2019/2020 zawieszona



WYKŁADOWCY WG NAZWISK A-Z

ROK SZKOLNY 2019/2020

AFFELTOWICZ Andrzej

BĄKOWSKI Nikodem

CZEKALLA Jerzy

DOMCZYK Agata

DUSZAK Grzegorz

GAŁUSZKA Grzegorz

KAMIŃSKI Wojciech

KORYBALSKI Łukasz

KOZŁOWSKI Mariusz

KULIK Bogdan

LEMAŃSKI Piotr

LEWANDOWSKI Robert

LEWANDOWSKI Waldemar

NOWAK Tadeusz

OJDANA Łukasz

PAWLIK Joanna

PIŁACIŃSKI Przemysław

POLCYN Michał

PTASZYŃSKA Magdalena

ŚCIERAŃSKI Marcin

STELMASZCZUK Jerzy

SYKULSKI Grzegorz

SZAREK Małgorzata

SZCZYGIEŁ Ireneusz

TOKARSKI Grzegorz

UZIAŁŁO Kazimierz

WYSOCKI Andrzej

ZIELAK Andrzej

Autorska Szkoła Muzyki Rozrywkowej i Jazzu I i II stopnia im. Krzysztofa Komedy ul. Jana Olbrachta 36/42 Warszawa, tel. +48 887 170 260, biuro@asmr.pl